KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Krita 8816106
nr 881 6106
Martin Edmond
(1895-1965), Sverige
Krita, Martin Edmond, monogramsign. , motivet: 59x33
Martin Edmond, svensk målare född 1895, död 1965.
Utrop:
400 kr
måndag 17 mars 2014
kl 19:56:12